- Număr anunț
- DA22910216
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI RO146082)
- Cod CPV
- 39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 914 RON
- Valoare finală
- 914 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 12:41
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.