Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,4% sub estimat

PROSOAPE V ALBE PLIATE premium/standard

Număr anunț
DA22902601
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39514500-3 · Servetele de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,86 RON
Valoare atribuită
114,96 RON 15,4% sub estimat
Data publicării
23.04.2019 15:21
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,96 RON

din 135,86 RON estimat 15,4%

Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 20,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.