Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun ergonomic ERGO LINE II PRO cu tetiera din stofa
- Număr anunț
- DA22902354
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- QMOBILI SRL (CUI 27963649)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:11
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro