Ofertă acceptată
Cumpărare directă
422 SCAUNE SI MOBILIER DE BUCATARIE PENTRU DOTARE CAMINE CULTURALE COM. SALIGNY, JUD. CONSTANTA
- Număr anunț
- DA22902167
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALIGNY (CUI RO16384773)
- Furnizor / câștigător
- HOLDING HONDOR STIL SRL (CUI RO4512844)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.800 RON
- Valoare atribuită
- 124.800 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:03
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124.800 RON
din 124.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro