Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,8% sub estimat
Produse curatenie
- Număr anunț
- DA22899927
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.477,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.391,85 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2019 13:26
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.391,85 RON
din 1.477,85 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.