Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE FAZA DALI/SF

Număr anunț
DA22903580
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
SPC ELITE CONSULTING SRL (CUI RO24923658)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
23.04.2019 16:37
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.