Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA22875433
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
Furnizor / câștigător
sc versomarf srl (CUI ro3812258)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,29 RON
Valoare atribuită
106,29 RON
Data publicării
19.04.2019 10:44
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,29 RON

din 106,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.