Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispenser inox pentru hartie igienica Mini Jumbo

Număr anunț
DA22910402
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
42933100-6 · Distribuitoare automate de articole de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.596 RON
Valoare atribuită
2.596 RON
Data publicării
24.04.2019 12:50
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.596 RON

din 2.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.