Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie HWIK CISCO POE
- Număr anunț
- DA22909796
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
- Furnizor / câștigător
- MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795 RON
- Valoare atribuită
- 795 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 12:23
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
795 RON
din 795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro