Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie motounealta Husqvarna 128R

Număr anunț
DA22909183
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE HARITON (CUI 28856519)
Furnizor / câștigător
FOREST & GARDEN IMPORT EXPORT SRL (CUI RO17634819)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,23 RON
Valoare atribuită
267,23 RON
Data publicării
24.04.2019 11:58
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,23 RON

din 267,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.