Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie fixa, internet si televiziune

Număr anunț
DA22903809
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Management al Calitatii in Sanatate (CUI 34998410)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002,72 RON
Valoare atribuită
2.002,72 RON
Data publicării
23.04.2019 17:45
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.002,72 RON

din 2.002,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.