Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrod pH Fisher Scientific Tuff-Tip din epoxi, 0 - 14 pH, conector BNC
- Număr anunț
- DA22903115
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 674,78 RON
- Valoare atribuită
- 674,78 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:50
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
674,78 RON
din 674,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro