Ofertă acceptată Cumpărare directă

6730 0810-DETECTOR NEETANSEITATI 400ML

Număr anunț
DA22901011
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,52 RON
Valoare atribuită
305,52 RON
Data publicării
23.04.2019 14:16
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,52 RON

din 305,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.