Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre dozator apa Waterpia - Directia Silvica Dolj

Număr anunț
DA22871334
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
AQUALIGHT SRL (CUI RO32080873)
Cod CPV
42912000-2 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a lichidelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,16 RON
Valoare atribuită
378,16 RON
Data publicării
18.04.2019 16:14
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,16 RON

din 378,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.