Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta Tehnica, Instalare, Instruire si Modificare pentru Program ContabiX - Aplicatie Integrata

Număr anunț
DA22910571
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI CALARASI (CUI 4544790)
Furnizor / câștigător
GoblinX Utopi (CUI 24883235)
Cod CPV
48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
24.04.2019 12:57
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.