Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta medicala sportiva / culturala

Număr anunț
DA22905736
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
Furnizor / câștigător
ONIŞOR S. CRISTIAN - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL (CUI 23715977)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
24.04.2019 09:39
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.