Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE PNEUMATICE SWISS LITHOCLAST Ø 1.6 mm, lungime 605 mm (cod EL-058)

Număr anunț
DA22900557
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
38436710-0 · Sonde pentru dezintegratoare cu ultrasunete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.590 RON
Valoare atribuită
3.590 RON
Data publicării
23.04.2019 13:56
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.590 RON

din 3.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.