Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lant .325'' 33,5/1,6

Număr anunț
DA22902686
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
Cod CPV
44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,03 RON
Valoare atribuită
63,03 RON
Data publicării
23.04.2019 15:26
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,03 RON

din 63,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.