Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE SI REPARATIE CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA22909545
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Cluj (CUI RO27428433)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI RO19222172)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.823,28 RON
Valoare atribuită
2.823,28 RON
Data publicării
24.04.2019 12:13
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.823,28 RON

din 2.823,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.