Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant pentru curatarea si dezinfectia suprafetelor echipamentelor medicale 1L Velox Top AF

Număr anunț
DA22908814
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
24.04.2019 11:44
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.