Ofertă refuzată Cumpărare directă

inchiriere buldoexcavator cu operator si combustibil incluse

Număr anunț
DA22907965
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
IONELA SRL (CUI RO1074553)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.620 RON
Valoare finală
88.200 RON
Data publicării
24.04.2019 11:14
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.