Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat

Lucrari de amenajare spatiu arhiva cf. Antemasuratorii atasate

Număr anunț
DA22902849
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
CAT FLORSOR S.R.L. (CUI RO35322319)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.100 RON
Valoare atribuită
51.207,40 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
23.04.2019 15:35
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.207,40 RON

din 52.100 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 892,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.