Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTNDERE RETEA CANALIZARE SI REABILITARE APA POTABILA STR MR. TIBERIUS PETER, ORAS IERNUT, JUD MURES

Număr anunț
DA22902731
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
CFP CONSTRUCT SRL (CUI RO15768687)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196.500 RON
Valoare atribuită
196.500 RON
Data publicării
23.04.2019 15:28
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196.500 RON

din 196.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.