Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRUND GRI 2.5 l

Număr anunț
DA22897856
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,48 RON
Valoare atribuită
297,48 RON
Data publicării
23.04.2019 12:00
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,48 RON

din 297,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.