Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
inchiriere buldoexcavator cu operator si combustibil incluse
- Număr anunț
- DA22911192
- Autoritate contractantă
- ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
- Furnizor / câștigător
- IONELA SRL (CUI RO1074553)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.620 RON
- Valoare atribuită
- 67.620 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 13:24
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.620 RON
din 67.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro