Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO SI REPARATII PENTRU AUTO MS 12 POY

Număr anunț
DA22907985
Autoritate contractantă
Agentia de plati si interventie pentru agricultura-centrul judetean Mures (CUI 23143514)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,25 RON
Valoare atribuită
423,25 RON
Data publicării
24.04.2019 11:14
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,25 RON

din 423,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.