Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reparație autobuz TM 17 NNJ din dotarea Primăriei orașului Ciacova.

Număr anunț
DA22847287
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470,24 RON
Valoare finală
1.470,24 RON
Data publicării
16.04.2019 14:46
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.