Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistență de siguranța în conformitate cu cerintele OPITO, BOSIET, HUET și FOET

Număr anunț
DA22902754
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
NEMO DIVE SRL (CUI 32868589)
Cod CPV
80510000-2 · Servicii de formare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.875 RON
Valoare atribuită
133.875 RON
Data publicării
23.04.2019 15:29
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.875 RON

din 133.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.