Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de viata grup nominal 1 persoana

Număr anunț
DA22903145
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CUI 3796772)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,74 RON
Valoare atribuită
255,74 RON
Data publicării
23.04.2019 15:51
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,74 RON

din 255,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.