Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet legislativ licente Lege 5 Desktop Standar+EU si 5 conturi Lege 5 online
- Număr anunț
- DA22902597
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.728 RON
- Valoare atribuită
- 4.728 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 15:21
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.728 RON
din 4.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro