Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII HOTELIERE

Număr anunț
DA22888305
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.761,90 RON
Valoare finală
1.761,90 RON
Data publicării
22.04.2019 13:25
Data finalizării
24.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.