Ofertă acceptată Cumpărare directă

HUSA CABLU STERILA LAP / END 14 cm x 250 cm

Număr anunț
DA40756647
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,20 RON
Valoare atribuită
147,20 RON
Data publicării
03.07.2026 10:37
Termen limită
08.07.2026 17:00
Data finalizării
03.07.2026 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,20 RON

din 147,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.