Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru statii radio TETRA THR 880i

Număr anunț
DA22902561
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
Cod CPV
32553000-4 · Piese pentru aparate electrice telefonice sau telegrafice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.861 RON
Valoare atribuită
11.861 RON
Data publicării
23.04.2019 15:19
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.861 RON

din 11.861 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.