Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie servicii servicii de teleasistenta tip BUTONUL ROȘU
- Număr anunț
- DA22899827
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
- Furnizor / câștigător
- Asociatia de Ajutor Mutual Bucuresti (CUI 14591780)
- Cod CPV
- 32552330-9 · Aparate de comutare telefonica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 13:22
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro