Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii medicina muncii

Număr anunț
DA22910069
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
SANPREV SRL (CUI 14471520)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.050 RON
Valoare atribuită
4.050 RON
Data publicării
24.04.2019 12:34
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.050 RON

din 4.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.