Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MONITORIZARE A SISTEMELOR DE ALARMA
- Număr anunț
- DA22904114
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRAL PROFESIONAL SECURITY SRL (CUI RO32638938)
- Cod CPV
- 79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 07:38
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro