Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta sistem informatic INFOPRIM modulele "Salarii" şi "Execuţie bugetară"
- Număr anunț
- DA22907104
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 10:40
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro