Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta soft

Număr anunț
DA22902864
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SALAJ (CUI 11346922)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,96 RON
Valoare atribuită
705,96 RON
Data publicării
23.04.2019 15:36
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,96 RON

din 705,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.