Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice (instalare, configurare echipamente in retea BECJ IASI , asistenta si suport

Număr anunț
DA22895280
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Iasi (CUI 4540151)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.950 RON
Valoare atribuită
12.950 RON
Data publicării
23.04.2019 10:21
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.950 RON

din 12.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.