Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Brosura Discover Bihor - Bihor experiente de poveste Padurea Craiului in limba Maghiara

Număr anunț
DA22911203
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
INTERPACK SRL (CUI 15579785)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.650 RON
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
24.04.2019 13:24
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON

din 7.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.