Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZIȚIE MATERIALE DE INFORMARE, PREZENTARE ȘI PROMOVARE

Număr anunț
DA22905706
Autoritate contractantă
RNP-ROMSILVA Administratia Parcului Natural Apuseni R.A. (CUI 25741956)
Furnizor / câștigător
GMC BRANDING SRL (CUI RO27026924)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
24.04.2019 09:38
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.