Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gel ecografie / Gel ecograf / ultrasunete IPL - Fl * 250 ml *OFERTA SPECIALA*

Număr anunț
DA40756471
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,40 RON
Valoare atribuită
276,40 RON
Data publicării
03.07.2026 10:28
Termen limită
08.07.2026 17:00
Data finalizării
03.07.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,40 RON

din 276,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.