Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI

Număr anunț
DA22904559
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
PERFORMANT 2000 S.R.L. (CUI RO12326419)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62 RON
Valoare atribuită
62 RON
Data publicării
24.04.2019 08:37
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62 RON

din 62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.