- Număr anunț
- DA22904480
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
- Furnizor / câștigător
- MARSHALL BIROTIX SRL (CUI RO23292036)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.040 RON
- Valoare atribuită
- 3.040 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 08:31
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.040 RON
din 3.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro