Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIVERSE PACHETE SOFTWARE SI SISTEME INFORMATICE
- Număr anunț
- DA22905737
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”ALEXANDRU SEVER” MOINESTI (CUI 29097000)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,75 RON
- Valoare atribuită
- 369,75 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:39
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369,75 RON
din 369,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro