Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Tipizate PP3 Petrosani
- Număr anunț
- DA22886720
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROSANI (CUI 4468935)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,35 RON
- Valoare atribuită
- 245,35 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 12:14
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
245,35 RON
din 245,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro