Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere si reparatie multifunctionale

Număr anunț
DA22915089
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.609,60 RON
Valoare atribuită
3.609,60 RON
Data publicării
25.04.2019 08:15
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.609,60 RON

din 3.609,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.