Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE A SISTEMULUI DE SUPRAVEGHERE VIDEO PENTRU SEDIUL ISU ARAD

Număr anunț
DA22911422
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
MATRIX COMPUTERS SRL (CUI RO14233804)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.536 RON
Valoare atribuită
4.536 RON
Data publicării
24.04.2019 13:33
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.536 RON

din 4.536 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.