Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA SI SUPORT TEHNIC PENTRU CENTRALA TELEFONICA

Număr anunț
DA22901861
Autoritate contractantă
Agentia pentru Agenda Digitala a Romaniei (CUI 32722680)
Furnizor / câștigător
WHILE1 SOFTWARE SRL (CUI RO32979978)
Cod CPV
50334130-5 · Servicii de reparare si de intretinere a centralelor telefonice interne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare finală
5.600 RON
Data publicării
23.04.2019 14:50
Data finalizării
25.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.