Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei Mobil DTE10Ex46 Hidr. 20l ISO VG46

Număr anunț
DA22916212
Autoritate contractantă
COMUNA CIURILA (PRIMARIA CIURILA CLUJ) (CUI 4924004)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
09211900-0 · Uleiuri lubrifiante pentru tractiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,32 RON
Valoare atribuită
898,32 RON
Data publicării
25.04.2019 09:34
Termen limită
30.04.2019 17:00
Data finalizării
25.04.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,32 RON

din 898,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.